הקריירה הנכונה יכולה ליפול עליך או עלייך משמים ולסדר אתכם בחיים. גם זכייה בלוטו…

בשוק העבודה התחרותי של היום, עם שפע ההזדמנויות או הזדמנויות לכאורה, לא קל לקבל את ההחלטות הנכונות ובטח לא קל לממש אותן. בין אם אתם עוד בתחילת הדרך ובין אם אתם מחפשים שינוי כיוון והתחלה של ’קריירה שנייה’, אף אחד לא יכול לעשות את העבודה בשבילכם, אבל הדרכה והכוונה ממוקדת יכולה לקדם אתכם לבחור בעבודה המתאימה ולהשיג אותה.

הכוון תעסוקתי מבוסס על התאמה לרקע ולכישורים שלכם, כמו גם לתחום התעסוקתי הרלוונטי. השלב הראשון בתהליך הוא לזהות את המיומנויות והכישורים שלכם ולנסות לענות על שאלה בה רבים ודאי מתחבטים מזה זמן רב –  מהי העבודה הנכונה עבורכם.

כשעושים זאת בקבוצה ובאופן פרטני, הלמידה הבינאישית מפתחת ופותחת מספר ערוצים חדשים מקבילים וכשזה מלווה במנחה שיודע לעזור ולשים דברים במקום, מתוך הבנה מעמיקה של שוק התעסוקה, זה בדרך כלל נהיה הרבה יותר פשוט.

למי מיועד הכוון תעסוקתי?

לכל מי שמבין שכדי להגיע לאנשהו באמת כדאי לדעת לאן הולכים ורוצה לעצור לרגע כדי לתפוס כיוון – להבין מהם המקומות שיוכל להתבלט בהם ולהפיק את המירב מהיכולות שלו וממה שיש לשוק התעסוקה להציע.

איך זה עובד?

ההכוון מתבצע בשתי מסגרות לבחירתך: באופן פרטני ומסגרת של סדנא קבוצתית.
במפגש פרטני האורך שלוש שעות או במסגרת קבוצה הנפרשת על פני 4 מפגשים בני שעתיים כל אחד. נעסוק בשלושה תכנים עיקריים:

  • בירור צרכים – סדרה של שאלות פרונטאליות, המאפשרת לבחון את מגוון כישוריך, את הפרופיל האישי והמקצועי, מאפיינים אישיותיים וכן נטיות מקצועיות וציפיות תעסוקתיות.

  • הכוון תעסוקתי – פרישת מפת האפשרויות התעסוקתית, תוך פילוח האפשרויות עד לשלב המלצות ממוקדות ל 2-3 מקצועות המתאימים לך ביותר וסוגי משרות בהתאם.

  • התאמה אישית –  הגדרת צעדים אופרטיביים ל"התנעה" ויצירת הזדמנויות למימוש המיפוי וההכוונה.

עלויות:
מפגש פרטני למיקוד והכוון: 700  לשלוש שעות. (כולל טיפול בקורות חיים)

סדנא קבוצתית: 720 ₪, אורך סדנא: 4 מפגשים, האורכים שעתיים כ"א.

 

הזמנה / יצירת קשר

ניתן להרשם באתר או לפנות לטלפון: 052-6969745

במידה והינך מעוניין/ת שנחזור אליך, נא לציין טלפון ומייל לקבלת תשובה מהירה.

המידע נשמר בסודיות מלאה.

 

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

בחירת סדנא

תוכן ההודעה